• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • http://www.facebook.com/ciciturizm70
 • https://plus.google.com/http://www.google.com/posts
 • http://www.twitter.com

İspanya Turları

Cici Turizm İspanya Turları
YURTDIŞI TURLARI > BÜYÜK İSPANYA TURU


İSTANBUL – BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 2 saat önce buluşma. Pegasus Havayolları’nın PC 469 sayılı tarifeli seferi ile 10.20’de Barselona uçuşu. Varışımızın ardından yapılacak Barcelona şehir turunda; La SagradaFamilia Kilisesi, Arena, CristofColombHeykeli ,MontjuicTepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. 

 

2.GÜN

BARCELONA (Girona&Figueras Salvador Dali Müzesi)

Sabah kahvaltı sonrası gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra  Girona-Figueras Salvador Dali Turu’na katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN

BARCELONA - VALENCIA

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Valencia’ya hareket. Varışta panoramic Valencia şehir turu. Görülecek yerler arasında önce, İspanya nın yaşayan en tanınmış mimarı olan Santiago Calatravanın dünya harikası Bilim ve Kültür merkezinde kısa bir mola verilecektir. Arzu edenler burayı şehir turu sonrası serbest zamanlarında gezebilirler.Şehir turunda ayrıca Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi ,15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Arena,Belediyemeydanı,eski market alanı bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

4.GÜN

VALENCIA - GRANADA

Sabah kahvaltısı sonrası Granada’ya transfer. Varışı takiben yapılacak şehir turunda; Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'nde yer alan Elhamra Sarayı ( giriş dahil değildir ), tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında yürüyerek  La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı , Katedral ve Medina  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

5.GÜN

CORDOBA - SEVILLA

Sabah kahvaltının ardından erken saatlerde Cordoba'ya doğru yola çıkıyoruz. Cordoba'ya varışımız sonrası görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.'da başlanan ve 10.yy.'da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünyanın üçüncü büyük camisi Cordoba Camii (Mezquita), Musevi ve Yahudi Mahallesi , çiçeksokakbulunmaktadır. (Cordoba Camii girişi dahil değildir). Cordoba gezimiz sonrası Sevilla’ya hareket ve varışın ardından yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, SantaCruzMahallesi , Giralda Katedrali ,  bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

6.GÜN

SEVILLA - MADRID

Sabah kahvaltsının ardından Madrid’e hareket. Varışımızın ardından Madrid panoramik şehir turu. Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir cazibe merkezi olan tarihi başkentte Puerto del Sol, Plaza Mayor, GranVia, Plaza de Espagna, Kraliyet Sarayı, Puerto De Alcala görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde öğlen yemeği için serbest zamandan sonra otele transfer ve odalara yerleşme.Öğleden sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

7.GÜN

MADRID (Toledo)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz sabah ekstra olarak düzenlenecek 1/2 günlük Toledo Turu’na katılabilirler.Tur sonrası otelimize transfer.Öğleden sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

8.GÜN

MADRID- ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte Madrid Havalimanı’na transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 538 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:15'de İstanbul uçuşu.

Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} –Barcelona / Madrid dış hatlar, gidiş/dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
 • Madrid Havaalanı – Otel  - Barcelona Oteli- Barcelona Havaalanı gidiş/dönüş transferi
 • Şehirlerarası Transferler
 • Belirtilen kategori otellerde 7 gece oda/ continental  kahvaltı konaklama
 • Barcelona, Madrid, Cordoba, Sevilla, Valencia Panoramik şehir turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • K.D.V.

 

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve Hizmet Bedeli
 • Otele ödenen şehirde konaklama vergileri
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı çıkış fonu bedeli
 • Ekstra turlar
 • Seyahat Sağlık sigortası
 • Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler
 • Tüm Müze ve Örenyeri girişleri 

Önemli

Tur Şirketi hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

 BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN VİZE ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

 

 

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

 

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

 

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Uçaklı turlarda tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır. 

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.