• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/ciciturizm70
  • https://plus.google.com/http://www.google.com/posts
  • http://www.twitter.com

Uzakdoğu Turları

Cici Turizm Uzakdoğu Turları
YURTDIŞI TURLARI > BANGKOK - PATTAYA


İstanbul - Bangkok

İstanbul’dan SQ 391 sefer sayılı uçuş ile 13.25’de Singapur’a hareket. Ertesi gün sabah 05.45’te variş hemen ardındn SQ 970 sefer sayılı uçuş ile saat 07.10 Tayland’ın başkenti Bangkok’a hareket. Yerel saat ile 08.35’te Bangkok'a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen rehberimiz ile buluşma, otele giris saati olan 14.00’a kadar zamanimizi değerlendirmek icin extra thaisaglikmasajiopsiyonu, uzun seyahatimiz sonrası sizi tekrar zinde kılacaktır. Ardindan özel aracimiz ile yapılacak turumuza dahil olan Bangkok panoramik şehir gezisi, gezimiz sırasında Altın Buddhatapınagi, uyuyan Buddhatapinagi, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazilaridir. Şehir turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliklerini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminin ardından otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için extra BANGKOK KANALLAR Turu (40 USD) düzenlenecektir. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. 

 

2.GÜN

Bangkok

İstanbul’dan SQ 391 sefer sayılı uçuş ile 13.25’de Singapur’a hareket. Ertesi gün sabah 05.45’te varış hemen ardından SQ 970 sefer sayılı uçuş ile saat 07.10 Tayland’ın başkenti Bangkok’a hareket. Yerel saat ile 08.35’te Bangkok'a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen rehberimiz ile buluşma, otele giris saati olan 14.00’a kadar zamanımizı değerlendirmek icin extra thaisaglık masajıopsiyonu, uzun seyahatimiz sonrası sizi tekrar zinde kılacaktır. Ardindan özel aracımız ile yapılacak turumuza dahil olan Bangkok panoramik şehir gezisi, gezimiz sırasında Altın Buddhatapınagi, uyuyan Buddhatapinagi, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Şehir turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliklerini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminin ardından otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için extra BANGKOK KANALLAR Turu (40 USD) düzenlenecektir. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. Akşam kaçırmamanızı önereceğimiz extra SEA FOOD RESTAURANT ve PATPONG GECE PAZARI Turu.(20 USD)

''EGER Yüzüyorsa bizde vardır! '' Sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restoran ta vardığımız da ilk olarak 2000 kişi kapasitede ki bu büyük restoran ın market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve ve sebzeleri satın alıp,

masamızaoturduğumuz da, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere satın almış olduğunuz yiyeceklerinizin nasıl pişirilmesi istediğinizi ve servisi nasıl istediğinizi söylüyorsunuz. Afiyet olsun...

Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme Bangkok otelinizde.

 

3.GÜN

Bangkok

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sabah 07.30 hareket ile extra düzenlenecek CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna (50 USD) katılabilirler. Hindistan cevizi ciftligi, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabileceksiniz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz.

Tayland kültürünü daha yakından tanımak isteyen misafirlerimize Aksam 18.30 hareket ile düzenlenecek extra SIAM NIRAMIT SHOW (60 USD)...turuna katılmalarını öneririz. Bu turumuzda Büyük SiamKralliği döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak icin yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz, Geceleme Bangkok otelinizde.

 

4.GÜN

Pattaya

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından  saat 09.00’da Pattaya’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında arzu eden misafirlerimiz için extra olarak MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU…(30 USD) düzenlenecektir. Bu turumuzda çevresi tamamı orjinal volkanik taşlar ile donatılmış  bu parkta, hem birbirinden farklı onlarca çeşit bitki görebilecek hem de timsah çiftliğinde binlerce timsahı birarada görme ve hatta onları besleme imkanı bulabileceksiniz. Bunun haricinde gözlerinize inanamayacağınız bir Timsah show sizi bekliyor. Parkın başka bir bölümünde ise Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız. Turumuzun ardından Kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Burada değerli ve yarı değerli taşların tezgahlarda işlenecek hale gelene kadar ki yolculuğu, nasıl zor şartlar altında çıkarıldıklarını anlatan bir tanıtım filmi izledikten sonra tezgahlarca taşların işlenmesini görüyorsunuz. Dileyen misafirlerimiz sertifikalı olarak bu ürünlerden alışveriş yapabilirler. Fabrika ziyaretinin ardından Thailand’in en unlu eglence beldesi olan Pattaya’ya hareket ediyoruz. Pattaya’ya varışımızın ardından otellerinize yerleşme ve serbest zaman.

Ögleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra olarak saat 15.00 hareket ile Fil Safarisi turu düzenlenecektir. (45 USD).

Akşam ise dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 USD) katılabilirler. Show için yerlerimiz VIP koltuklardan alınmış olup birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları rahatlıkla seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SÜPRİZ bekliyor olacak.  Geceleme Pattaya otelinizde.     

 

5.GÜN

Pattaya

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz saat 09.00 hareket ile extra olarak düzenlenecek MERCAN ADASI TURU (50 USD) na katılabilirler. Bu turumuz tüm gün sürecek olup öğle yemeği dahildir. Bu turumuzda sınırsız güneş ve okyanus keyfi sizleri bekliyor. Ögle yemeği menüsü : Balık, Deniz mahsülü mezeler, sebzeli pilav, salata ve tropik meyveler. Tur bitimi otelinize dönüyoruz. Geceleme Pattaya otelinizde.    

 

6.VE 7.GÜN PATTAYA - BANGKOK – ISTANBUL (CUMA/CUMARTESI)

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından öğlen saat 12:00’de otelden ayrılış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bangkok havalimanına transfer saatimize kadar serbest zaman. Saat 14.00’de özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Singapur Havayollarının SQ979 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.30 hareket, Singapur’a yerel saat ile 22.00’de varıyoruz. Singapur Havalimanında alışveriş hediye ceklerinizi “INFORMATION” standından bilet ve pasaportunuzu göstererek aldıktan sonra alış veriş icin serbest zaman. İstanbul uçuşumuz Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile 02.05’de hareket etmektedir. Sabah 07.25’te İstanbul Atatürk Havalimanına varis ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Singapur Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Asistanlık Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

Önemli

Tur Şirketi hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK turu satın almıştır.

* Belirtilen fiyatlar tarih aralıklarına ve oda kategorilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.