• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • http://www.facebook.com/ciciturizm70
 • https://plus.google.com/http://www.google.com/posts
 • http://www.twitter.com

Maldivler

Cici Turizm Maldivler
YURTDIŞI TURLARI > MALDİVLER – SİNGAPUR - PHUKET


MALDİVLER (3) & SİNGAPUR (2) & PHUKET (3)
Qatar Havayolları Tarifeli Seferi ile

Avantajlı Paket Ekstra Geziler :360 Euro yerine 310 Euro (Tur esnasında rehbere ödenir)
(Gece Safarisi, Universal Stüdyoları , PhuketFantasea, James Bond Adası, PhiPhi Adası, Fil Safarisi ,)


İSTANBUL – DOHA 


Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00`da hazır bulunulması ve sonra Qatar Havayolları QR 238 sefer sayılı uçuş ile saat 18.40’da Doha’ya uçuş. Doha yerel saati ile 23.45’da varış. Qatar Havayollarının QR 672 sefer sayılı uçağı ile 00.55’da Maldivler’e hareket. Geceleme uçakta.


DOHA - MALDIVLER


Yerel saat ile 07.35’te Maldivler’e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( NightFishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Akşam yemeği ve geceleme otelinizde. 


MALDIVLER 


Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( NightFishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Akşam yemeği ve geceleme otelinizde. 


MALDIVLER - SINGAPUR


Sabah kahvaltısının ardından Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Singapur’a hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

SINGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’SentosaAdası’’ turuna katılabilirler. (65 Euro). SentosaSingapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi ‘’ turuna katılabilirler. (55 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.


SINGAPUR – PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından Singapur havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Phuket’e hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli PhuketFantasea turuna katılabilirler. (55 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. LasVegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüş. Geceleme otelimizde. 


PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’PhiPhiAdası’’turuna katılabilirler. (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki PhiPhiDon’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio’nun “TheBeach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada PhiPhiLey’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz PhiPhi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. 


PHUKET


Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler. (70 Euro). Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.


PHUKET


Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler. (30 Euro). Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası havalimanına transfer.


PHUKET – DOHA – İSTANBUL


Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Qatar Havayollarının QR 841 sefer sayılı uçuşu ile 19.05 de Doha’ya hareket. Yerel saat ile 22.25’de Doha’ya varış. Qatar Havayolları’nın QR 241 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 04.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 


Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.


FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER

 • İstanbul – Doha / Male – Phuket / Doha –Istanbul parkurunda Qatar Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
 • Maldivler – Singapur parkurunda Yerel havayolları ileekonomi sınıf uçak bileti
 • Singapur – Phuket parkurunda Yerel havayolları ileekonomi sınıf uçak bileti
 • Maldivler (3) & Singapur (2) &Phuket (3) toplam 8 gece konaklama
 • Maldivler alan – otel – alantransferleri, (Speedboat ile)
 • Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)
 • Panoramik Singapur şehir turu(İngilizce olarak verilecektir)
 • Phuket’te Türkçe rehberlik hizmeti
 • Singapur ve Phuket parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri
 • İngilizce veya Türkçe lokal rehberlik hizmeti
 • Havalimanı vergileri
 • Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)


FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
 • Rehber ve şoför bahşişleri
 • Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri


NOT:
Tur Şirketi, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.